10.00 I.-II.-III. évf.,
Fiókák
zenésmesterség
rendező-tanár:
Udvarias Katalin
korrepetitor, zongorakísérő:
Tóth Tamás
CSAVARD FEL A SZŐNYEGET
Dankovics Noémi, Honti
Tímea, Kiss Tamás
Hassmann Mirjam, Jeszmás
László
Bálint Örs, Bognár Anita,
Preyer Enikő, Tirczka Albertina
Bodori Panna, Helmeczi Gina,
Kugler Nikolett, Lengyel Csenge, Mogyoródi Bence,
Tarnaszentmiklósi Dóra, Turóczi Zsófia, Várkonyi Tamás
10.05 Fiókák
színészet
rendező-tanár:
Kőszáli Ibolya
koreográfia:
Kugler Nikolett
GREASE
Tarnaszentmiklósi Dóra,
Várkonyi Tamás
Bodori Panna, Helmeczi Gina,
Kugler Nikolett, Lengyel Csenge, Mogyoródi Bence,
Turóczi Zsófia
Bálint Örs III. évfolyam
10.35 III. évf.
zenésmesterség
rendező-tanár:
Udvarias Katalin
korrepetitor, zongorakísérő:
Tóth Tamás
KABARÉ (részlet)
Preyer Enikő
10.40 Fiókák
színészet
rendező-tanár:
Kőszáli Ibolya
Szép Ernő: LILA ÁKÁC
Helmeczi Gina, Várkonyi
Tamás
10.55 III. évf.
zenésmesterség
rendező-tanár:
Udvarias Katalin
korrepetitor, zongorakísérő:
Tóth Tamás
EZ A VONAT, HA ELINDULT…
Bálint Örs
11.00 Fiókák
színészet
rendező-tanár:
Kőszáli Ibolya
Nagy László: AJÁNDÉK
Tarnaszentmiklósi Dóra,
Várkonyi Tamás
11.05 III. évf.
beszédtechnika
felkészítő tanár:
Burján Judit
Èmile Ajar: ELŐTTEM AZ ÉLET
Bognár Anita
11.10 I.-II.-III. évf.,
Fiókák
zenésmesterség
rendező-tanár:
Udvarias Katalin
korrepetitor, zongorakísérő:
Tóth Tamás
JÉZUS KRISZTUS SZUPERSZTÁR
(részlet)
UGYE MI JÓBARÁTOK VAGYUNK
Dankovics Noémi, Honti
Tímea, Kiss Tamás
Hassmann Mirjam, Jeszmás
László
Bálint Örs, Bognár Anita,
Preyer Enikő, Tirczka Albertina
Bodori Panna, Helmeczi Gina,
Kugler Nikolett, Lengyel Csenge, Mogyoródi Bence,
Tarnaszentmiklósi Dóra, Turóczi Zsófia, Várkonyi Tamás
III. évf.
FAME (részlet)
Tirczka Albertina
11.25 III. évf.
beszédtechnika
felkészítő tanár:
Burján Judit
Wass Albert: ADJÁTOK VISSZA
A HEGYEIMET
Bálint Örs
11.30 III. évf.
zenésmesterség
rendező-tanár:
Udvarias Katalin
korrepetitor, zongorakísérő:
Tóth Tamás
LÁTOD, EZ A SZERELEM
Bognár Anita
11.35 I. évf.
színészmesterség
osztályvezető tanár:
Bicskei Kiss
László
MOZAIKKOCKÁK
A vizsgán elhangzó művek:
Ábrányi Emil: Magyar nyelv
Kiss Tamás Pilinszky János:
Aranykori töredék
Honti Tímea Csorba Győző:
Könyveim
Dankovics Noémi Tamás
Zsuzsa: Villanófény
Kiss Tamás Csehov:
Cseresznyéskert – Trofimov
Honti Tímea Shakespeare:
Szentivánéji álom – Heléna
Dankovics Noémi Molnár
Ferenc: Ibolya – Ilonka
Honti Tímea – Kiss Tamás
Ibsen: Vadkacsa – Gina, Hjalmar
Dankovics Noémi – Kiss Tamás
Ábrahám Pál: 3:1 a szerelem javára – Gingi, Gyurka
Honti Tímea – Dankovics
Noémi Katona József: Bánk bán – Izidóra, Gertrudis
Kosztolányi Dezső: Akarsz-e
játszani
12.05 Fiókák
színészet
rendező-tanár:
Kőszáli Ibolya
koreográfia:
Kugler Nikolett
GREASE
Turóczi Zsófia, Mogyoródi
Bence
Bodori Panna, Helmeczi Gina,
Kugler Nikolett, Lengyel Csenge, Tarnaszentmiklósi Dóra,
Várkonyi Tamás
Bálint Örs III. évfolyam
12.35 szünet
12.45 Főnix Színházi Műhely
SZTÁRCSINÁLÓK (részlet)
Máthé Beáta, a Főnix
Színházi Műhely társulatának tagja
12.50 Fiókák
színészet
rendező-tanár:
Kőszáli Ibolya
Karinthy Frigyes: TANÍTOM A
KISFIAMAT/KISLÁNYOMAT
Bodori Panna, Helmeczi Gina,
Kugler Nikolett, Lengyel Csenge, Tarnaszentmiklósi Dóra,
Turóczi Zsófia
12.55 II., III. évf.
beszédtechnika
felkészítő tanár:
Burján Judit
SZÓFACSAVAR
Hassmann Mirjam, Jeszmás
László
Bálint Örs, Bognár Anita,
Preyer Enikő
13.00 Fiókák
színészet
rendező-tanár:
Kőszáli Ibolya
Szép Ernő: LILA ÁKÁC
Bodori Panna, Mogyoródi
Bence
13.15 II., III. évf.
mozgásszínészet
felkészítő tanár:
Sipos Vera
zene:
Kiss Erzsi
ANTON PAVLOVICS SZERELMESEI
Hassmann Mirjam, Jeszmás
László
Bálint Örs, Bognár Anita,
Preyer Enikő, Tirczka Albertina
13.30 szünet
13.40 II. évf.
színészmesterség
rendező-tanár:
Bicskei Kiss László
Bordos Annamária: PRÓBADRÁMA
Juszuf |
Hassmann Mirjam
|
Ükmük
|
Jeszmás László |
Zömfő |
Hartai Laura a Főnix
Színházi Műhely társulatának tagja |
Aba |
Gránicz Gábor a Főnix
Színházi Műhely társulatának tagja
|
Író |
Bicskei Kiss László |
14.50 szünet
15.00 III. évf.
színészmesterség
rendező-tanár:
Bicskei Kiss László
Hubay Miklós: FIATAL NŐK,
KÉKBEN ÉS PIROSBAN
Tiszteletadás Hubay Miklós
emlékének
János |
Bálint Örs |
Márta |
Bognár Anita |
Hemmelerné
|
Tirczka Albertina |
Borka |
Preyer Enikő |
Nyomozó |
Tarr György a Főnix
Színházi Műhely társulatának tagja |
15.50 I.-II.-III. évf.,
Fiókák
zenésmesterség
rendező-tanár:
Udvarias Katalin
korrepetitor, zongorakísérő:
Tóth Tamás
OROSZLÁNKIRÁLY (részlet)
Dankovics Noémi, Honti
Tímea, Kiss Tamás
Hassmann Mirjam, Jeszmás
László
Bálint Örs, Bognár Anita,
Preyer Enikő, Tirczka Albertina
Bodori Panna, Helmeczi Gina,
Kugler Nikolett, Lengyel Csenge, Mogyoródi Bence,
Tarnaszentmiklósi Dóra, Turóczi Zsófia, Várkonyi Tamás
15.55
oklevélosztás, a
vizsga zárása
|