10.00 I. évfolyam, Fiókák
akrobatika
rendező-tanár:
Hajagos László
MOCSÁR II.
Bálint Örs Hunor,
Bognár Anita, Kalo Botond, Kiss Kincső, Nyoma Adrienn,
Preyer Enikő, Szabad Júlia, Tirczka Albertina
Adámi Kitty, Brindza Tímea,
Fekete Milán, Guba Rebeka, Jeszmás László,
Tarnaszentmiklósi Dóra, Várkonyi Tamás
10.15 Csőrikék
ének,
mozgás
rendező-tanárok:
Horváth Zsófia, Kőszáli
Ibolya
közreműködik: Tóth Tamás
VALAHOL EURÓPÁBAN
Bakró Dzsulietta,
Bertalan Adrienn, Bodori Panna, Mogyoródi Bence, Pákozdy
Csilla, Pákozdy Krisztina, Szörényi Dorina, Turóczi
Fanni, Turóczi Zsófia
10.30 Fiókák
színészet
rendező-tanár:
Kőszáli Ibolya
CHICAGO
Adámi Kitty,
Brindza Tímea, Fekete Milán, Guba Rebeka, Jeszmás
László, Tarnaszentmiklósi Dóra, Várkonyi Tamás
10.50 Csőrikék
színjáték,
mozgás
rendező-tanárok:
Kőszáli Ibolya, Facskó
Marica technikai segítség:
Szörényi Csaba
A PADLÁS
Bakró Dzsulietta,
Bertalan Adrienn, Bodori Panna, Mogyoródi Bence, Pákozdy
Csilla, Pákozdy Krisztina, Szörényi Dorina, Turóczi
Fanni, Turóczi Zsófia
11.30 szünet
11.45 Csőrikék
színjáték,
mozgás
rendező-tanárok:
Kőszáli Ibolya, Facskó
Marica
technikai segítség:
Szörényi Csaba
A PADLÁS
Bakró Dzsulietta,
Bertalan Adrienn, Bodori Panna, Mogyoródi Bence, Pákozdy
Csilla, Pákozdy Krisztina, Szörényi Dorina, Turóczi
Fanni, Turóczi Zsófia
12.25 Fiókák
színészet
rendező-tanár:
Kőszáli Ibolya
Vörösmarty Mihály: CSONGOR
ÉS TÜNDE
Adámi Kitty,
Brindza Tímea, Fekete Milán, Guba Rebeka,
Tarnaszentmiklósi Dóra, Várkonyi Tamás
12.40 Csőrikék
beszédtechnika
felkészítő tanár:
Burján Judit
Bakró Dzsulietta,
Bertalan Adrienn, Bodori Panna, Mogyoródi Bence, Pákozdy
Csilla, Pákozdy Krisztina, Szörényi Dorina, Turóczi
Fanni, Turóczi Zsófia
12.50 Fiókák
színészet
rendező-tanár:
Kőszáli Ibolya
Jeszmás László: EGY VILÁG
UTOLSÓ PERCEI
Jeszmás László
12.55 Csőrikék
színjáték
felkészítő tanár:
Kőszáli Ibolya
Petőfi Sándor: ELSŐ ESKÜM
Mogyoródi Bence
13.00
oklevélosztás (Csőrikék)
13.10 szünet
13.25 I.-II.-III. évf.,
Fiókák
zenés mesterség, ének
rendező-tanár:
Udvarias Katalin
korrepetitor-zongorakísérő:
Tóth Tamás
RINGASD EL MAGAD
JÖJJ EL NAPFÉNY
A ZENE AZ KELL
Árpád Andrea,
Bakos Panna, Gránicz Gábor, Nagy Gabriella, Tarr György,
Zimmermann Zsófia
Máthé Beáta
Bálint Örs Hunor, Bognár
Anita, Kalo Botond, Kiss Kincső, Nyoma Adrienn, Preyer
Enikő, Szabad Júlia, Tirczka Albertina
Adámi Kitty, Brindza Tímea,
Fekete Milán, Guba Rebeka, Jeszmás László,
Tarnaszentmiklósi Dóra, Várkonyi Tamás
13.40 I. évf.
színészmesterség
osztályvezető tanár:
Bicskei Kiss
László
MOZAIKKOCKÁK
A vizsgán elhangzó művek:
Vidor Miklós: Nyelvgyötrők
Weöres Sándor: Robogó
szekerek
Tóth Árpád: Láng
Ábrányi Emil: A magyar nyelv
Petőfi Sándor: Reszket a
bokor, mert...
Kőmíves Kelemenné balladája
Bognár Anita Weöres Sándor:
Ki minek gondol...
Tirczka Albertina Illés
Endre: Aki szeretni gyáva - Éva
Kiss Kincső Kányádi Sándor:
Vannak vidékek - Előhang
Bálint Örs Molière: A
fösvény – Harpagon
Preyer Enikő Juhász Gyula:
Könyvek és könnyek
Nyoma Adrienn Csehov:
Sirály: Nyina
Kalo Botond Kosztolányi
Dezső: A komédiás dala
Bognár Anita Tennessee
Williams: Vajon mit hoz a holnap - Kettő
Tirczka Albertina József
Attila: Mámor
Kiss Kincső Friedrich
Schiller: Stuart Mária - Erzsébet
Bálint Örs Széllyes Sándor:
Székely Karácsony
Szabad Júlia G.B.Shaw: Szent
Johanna - Johanna
Kalo Botond Armando Luigi:
Sose hagyd, hogy sarokba szorítsanak az iskolában
Nyoma Adrienn Ady Endre:
Szeretném, ha szeretnének
Preyer Enikő Csehov: Ványa
bácsi – Jelena Andrejevna
Szabad Júlia Székely János:
Galambok
Bálint Örs - Kalo Botond
Molière: A fösvény – Harpagon, La Fieche
Tirczka Albertina - Bognár
Anita Guy Foissey: Családi háromszög - Sophie, Sophia
Kiss Kincső - Kalo Botond
Henrik Ibsen: Babaház (Nóra) – Nóra, Helmer
Preyer Enikő - Szabad Júlia
Szophoklész: Antigoné – Antigoné, Iszméné
Bognár Anita - Kalo Botond
Guy Foissy: Két szerető szív – Lány, Fiú
Nyoma Adrienn - Bálint Örs
Tennessee Williams: Az ifjúság édes madara – Chance
Wayne, Alexandra Delago
Szabad Júlia - Kalo Botond
Edward Albee: Nem félünk a farkastól – Martha, George
Kosztolányi Dezső: Akarsz-e
játszani
14.40 III. évf.
zenés
mesterség
rendező-tanár:
Udvarias Katalin
korrepetitor-zongorakísérő:
Tóth Tamás
SZERETNI BOLONDULÁSIG
Bakos Panna, Zimmermann
Zsófia
JAMAICAI TROMBITÁS
Árpád Andrea, Nagy Gabriella
MACSKA-DUETT
Gránicz Gábor, Tarr György
és Árpád Andrea
A KOMÉDIÁS DALA
Balázs András, a Főnix
Színházi Műhely társulatának tagja
15.00 szünet
15.15 Sződy-kurzus
színészmesterség
rendező:
Sződy Szilárd
Eugéne Ionesco: A KOPASZ
ÉNEKESNŐ ellenszínmű
fordította Gera György
Mr. Smith |
Tarr György III.évf. |
Mrs. Smith |
Hartai Laura, a Főnix
Színházi Műhely társulatának tagja / Nagy Gabriella III.évf. |
Mr. Martin |
Kovács Gábor, a
Főnix Színházi Műhely társulatának tagja |
Mrs. Martin |
Fábián Ágnes, a
Főnix Színházi Műhely társulatának tagja / Bakos Panna III.évf. |
Mary, a szobalány |
Vén Friderika, a
Főnix Színházi Műhely társulatának tagja / Árpád Andrea III.évf. |
Tűzoltóparancsnok |
Baku
György m.v. |
16.15 szünet
16.30 II.-III. évf.
mozgásszínészet
rendező-tanár:
Atlasz Gábor
BUSZMEGÁLLÓ
Árpád Andrea,
Bakos Panna, Gránicz Gábor, Nagy Gabriella, Tarr György,
Zimmermann Zsófia
Máthé Beáta
16.45 Fiókák
színészet
rendező-tanár:
Kőszáli
Ibolya
CHICAGO
Adámi Kitty,
Brindza Tímea, Fekete Milán, Guba Rebeka, Jeszmás
László, Tarnaszentmiklósi Dóra, Várkonyi Tamás
17.10 II. évf.
színészmesterség
rendező-tanár:
Bicskei Kiss
László
Hubay Miklós: PAPA ELMENT A
HARMINCÉVES HÁBORÚBA
variációk egy XVII. századi
francia népi komédia témájára sok zenével és zenebonával
A mama |
Máthé Beáta |
A leányka |
Nagy Gabriella III.évf. |
A vad lovag
|
Tarr György III.évf. |
17.40 szünet
17.55 III. évf.
színészmesterség
rendező-tanár:
Bicskei Kiss
László
Tennessee Williams: MÚLT
NYÁRON, HIRTELEN
fordította Nagy Péter
Mrs. Venable |
Árpád Andrea |
Dr. Cukrowicz |
Tarr György |
Miss Foxhill
|
Szabad Júlia
I.évf.
|
Mrs. Holly |
Bakos Panna |
George Holly |
Gránicz Gábor |
Catharine Holly
|
Zimmermann
Zsófia |
Felicity nővér |
Nagy
Gabriella |
19.20 I.-II.-III. évf.,
Fiókák
zenés mesterség, ének
rendező-tanár:
Udvarias Katalin
korrepetitor-zongorakísérő:
Tóth Tamás
SZÍVBŐL SZERETNI
Árpád Andrea,
Bakos Panna, Gránicz Gábor, Nagy Gabriella, Tarr György,
Zimmermann Zsófia
Máthé Beáta
Bálint Örs Hunor, Bognár
Anita, Kalo Botond, Kiss Kincső, Nyoma Adrienn, Preyer
Enikő, Szabad Júlia, Tirczka Albertina
Adámi Kitty, Brindza Tímea,
Fekete Milán, Guba Rebeka, Jeszmás László,
Tarnaszentmiklósi Dóra, Várkonyi Tamás
19.25
oklevélosztás, a
vizsga zárása
|