Vizsgák 2003-2004

 

 

 

 

Főnix Művészeti Műhely

 

Fel

 

Aktuális

 

 

Miért éppen a Főnix?

 

Felvételi

 

Tanárok

 

Végzett növendékek

 

 

Vizsgák

 

Vizsgák 1998-1999

 

Vizsgák 1999-2000

 

Vizsgák 2000-2001

 

Vizsgák 2001-2002

 

Vizsgák 2002-2003

 

Vizsgák 2003-2004

 

Vizsgák 2004-2005

 

Vizsgák 2005-2006

 

Vizsgák 2006-2007

 

Vizsgák 2007-2008

 

Vizsgák 2008-2009

 

Vizsgák 2009-2010

 

Vizsgák 2010-2011

 

Vizsgák 2011-2012

 

Vizsgák 2012-2013

 

Vizsgák 2013-2014

 

Vizsgák 2014-2015

 

Vizsgák 2015-2016

 

Vizsgák 2016-2017

 

Vizsgák 2017-2018

 

 

Főnix-Karácsony

 

Öskü-i Nap

 

Nyílt Napok

 

Nyári Kurzus

 

Filmes Kurzus

 

Drámastúdió - sajtó

 

Galéria

 

Órarend

 

Helyek

 

CSACSI

A Főnix Drámastúdió vizsgarendje a 2003-2004. tanévben

 

2004. június 12. szombaton,

június 14. hétfőn,

június 19. szombaton,

június 20. vasárnap

a Gutenberg Művelődési Otthon színháztermében

(Budapest VIII., Kölcsey u. 2.)

 

2004. június 12. szombat

 

12h Drámisták színjáték osztályvezető tanár: Pálfi Erika

I. JULI-SOKK

Molnár Ferenc műveiből összeállította és rendezte Pálfi Erika

Baranyai Péter, Barna Zsuzsanna, Egri Bálint, Heit Zsófia, Hohner Krisztina, Kátai Laura, Kövér Nóra, Kővágó Veronika, Molnár Emese, Násztor Bence, Nedermann Katalin, Pólya Alexandra, Szűcs Nikoletta

 

II. VERSEK, MONOLÓGOK

Baranyai Péter, Barna Zsuzsanna, Egri Bálint, Heit Zsófia, Hohner Krisztina, Kátai Laura, Kővágó Veronika, Molnár Emese, Násztor Bence, Nedermann Katalin, Pólya Alexandra, Szűcs Nikoletta

 

 

2004. június 14. hétfő

 

19h Csillagok színjáték osztályvezető tanár: Székely Anna

A LABDA

Bánsági Lili, Bíró Eszter, Kovács Dorottya, Szabó Tímea, Vargyas Dorottya

 

19.30 Csillagok mozgás felkészítő tanár: Domokos Flóra

UTASOK

Bánsági Lili, Bíró Eszter, Kovács Dorottya, Szabó Tímea, Vargyas Dorottya

 

 

2004. június 19. szombat

 

16.30 Csillagok színjáték osztályvezető tanár: Székely Anna

A LABDA

Bíró Eszter, Kovács Dorottya, Szabó Tímea, Vargyas Dorottya

 

16.45 Drámisták színjáték osztályvezető tanár: Pálfi Erika

VERSEK, MONOLÓGOK

Baranyai Péter, Barna Zsuzsanna, Egri Bálint, Heit Zsófia, Hohner Krisztina, Kátai Laura, Molnár Emese, Násztor Bence, Nedermann Katalin, Pólya Alexandra, Szűcs Nikoletta

 

17.15 Drámangyalok ének felkészítő tanár: Bókai Mária

Bernhardt Alexandra, Guáry Alexandra, Hegedűs Barbara, Lakatos Gabriella

 

17.30 Csillagok mozgás felkészítő tanár: Domokos Flóra

UTASOK

Bíró Eszter, Kovács Dorottya, Szabó Tímea, Vargyas Dorottya

 

17.45 Drámangyalok színjáték rendező-tanár: Szauder Erik

Nicolás Dorr: MAMAGÁJOK

Felina

Lakatos Gabriella / Hegedűs Barbara

Panchita

Hegedűs Barbara / Guáry Alexandra

Rosita

Guáry Alexandra / Lakatos Gabriella

Serafina

Bernhart Alexandra

Hangok: Cser Sándor, Koós Szabolcs, Varga Norbert, Szauder Erik, Bicskei Kiss László

A hangfelvételeket Lőwy Gábor készítette.

 

18.30 szünet

 

19.00 Drámisták mozgásszínészet rendező-tanár: Atlasz Gábor

MOLIÈRE EMLÉKÉRE

Baranyai Péter, Barna Zsuzsanna, Egri Bálint, Heit Zsófia, Hohner Krisztina, Kátai Laura, Molnár Emese, Násztor Bence, Nedermann Katalin, Pólya Alexandra, Szűcs Nikoletta

 

19.15 II. évfolyam színészmesterség rendező-tanár: Bicskei Kiss László

Carlo Goldoni: A CHIOGGIAI CSETEPATÉ    

Toni (Antonio), halászbárka-tulajdonos

Durkó Zoltán

Pasqua, a felesége

Szőke-Erőss Eszter III. évf.

Lucietta, Toni húga

Cserpes Noémi

Beppe (Giuseppe), Toni öccse

Baku György I. évf.

Titta Nane (Gianbattista), halászlegény

Bodor Géza

Fortunato, halászmester

Zsitva József, a Főnix Színházi Műhely társulatának tagja

Libera, a felesége

Bodogán Éva

Orsetta (Orsolina), Libera húga

Filó Melinda

Checca, Libera kisebbik húga

Gál Éva Veronika III. évf.

Vicenzo, halász

Farkas Zoltán mv.

Toffolo (Christoforo), hajóslegény

Balogh Péter

Isidoro, bírósági jegyző

Hole Dániel, a Főnix Színházi Műhely társulatának tagja

Altiszt

Fritz Attila, a Főnix Színházi Műhely társulatának tagja

Canoccia, utcai árus

Cser Sándor I. évf.

 

 

2004. június 20. vasárnap

 

13h Drámangyalok színjáték rendező-tanár: Szauder Erik

Nicolás Dorr: MAMAGÁJOK

Felina

Lakatos Gabriella / Hegedűs Barbara

Panchita

Hegedűs Barbara / Guáry Alexandra

Rosita

Guáry Alexandra / Lakatos Gabriella

Serafina

Bernhart Alexandra

Hangok: Cser Sándor, Koós Szabolcs, Varga Norbert, Szauder Erik, Bicskei Kiss László

A hangfelvételeket Lőwy Gábor készítette.

 

13.45 szünet

 

14h I. évfolyam színészmesterség osztályvezető tanár: Bicskei Kiss László

MOZAIKKOCKÁK

A vizsgán elhangzó művek:

Vidor Miklós: Nyelvgyötrők

Babits Mihály: Fekete ország

Dsida Jenő: Arany és kék szavakkal

Tóth Árpád: Láng

Weöres Sándor: Robogó szekerek

Papp Tibor: Nevek

Papp Tibor: Pogány istentisztelet

Radnóti Miklós: Éjszaka

Mándi Stefánia: Csendíts rá

Ábrányi Emil: Magyar nyelv

Kőmíves Kelemenné balladája

Petőfi Sándor: Reszket a bokor, mert…

Neudold Júlia Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde - Éj

Baku György Kántor Péter: Jelentéstétel

Koós Szabolcs, Neudold Júlia Arthur Miller: A salemi boszorkányok - Proctor, Abigail

Cser Sándor William Shakespeare: Othello - Jago

Kaposvári Judit Radnóti Miklós: Sem emlék, sem varázslat

Neudold Júlia, Varga Norbert Arthur Miller: Az ügynök halála - Linda, Biff

Koós Szabolcs Francois Villon: Hasonlatok

Baku György Luigi Pirandello: A férfi, aki virágot hord a szájában

Kaposvári Judit, Pók Tímea William Shakespeare: Ahogy tetszik - Rosalinda, Celia

Cser Sándor Juhász Gyula: Tálentum

Koós Szabolcs Christopher Hampton: Az emberbarát - Philip

Baku György, Pók Tímea Németh Ákos: Autótolvajok - Lukács atya, Törékeny idős hölgy

Neudold Júlia Kosztolányi Dezső: Indulatszavak

Varga Norbert Ady Endre: Harc a Nagyúrral

Pók Tímea, Koós Szabolcs G. B. Shaw: Pygmalion - Elisa, Higgins

Kaposvári Judit Henrik Ibsen: Nora

Cser Sándor, Varga Norbert Tom Stoppard: Rosencrantz és Guilenstern halott - Rosencrantz, Guildenstern

Pók Tímea Nemes Nagy Ágnes: Szobrot vittem

Varga Norbert, Neudold Júlia S. Mrožek: Tangó - Artúr, Ala

Baku György, Kaposvári Judit Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde - Kurrah, Berreh

Pók Tímea William Shakespeare: Macbeth - Lady Macbeth

Varga Norbert M. Gorkij: Éjjeli menedékhely - Szatyin

Kosztolányi Dezső: Akarsz-e játszani?

 

15.45 II. évfolyam színészmesterség rendező-tanár: Bicskei Kiss László

Carlo Goldoni: A CHIOGGIAI CSETEPATÉ    

Toni (Antonio), halászbárka-tulajdonos

Durkó Zoltán

Pasqua, a felesége

Szőke-Erőss Eszter III. évf.

Lucietta, Toni húga

Cserpes Noémi

Beppe (Giuseppe), Toni öccse

Baku György I. évf.

Titta Nane (Gianbattista), halászlegény

Bodor Géza

Fortunato, halászmester

Zsitva József, a Főnix Színházi Műhely társulatának tagja

Libera, a felesége

Bodogán Éva

Orsetta (Orsolina), Libera húga

Filó Melinda

Checca, Libera kisebbik húga

Gál Éva Veronika III. évf.

Vicenzo, halász

Farkas Zoltán mv.

Toffolo (Christoforo), hajóslegény

Balogh Péter

Isidoro, bírósági jegyző

Hole Dániel, a Főnix Színházi Műhely társulatának tagja

Altiszt

Fritz Attila, a Főnix Színházi Műhely társulatának tagja

Canoccia, utcai árus

Cser Sándor I. évf.

 

17.20 szünet

 

1735 III. évfolyam zenés mesterség rendező-tanár: Bókai Mária zongorán kísér: Nyári Gyula

Gál Éva Veronika, Süveg Szilvia, Szőke-Erőss Eszter

 

II. évfolyam mozgásszínészet rendező-tanár: Atlasz Gábor

VENDÉGEK/LÁTOGATÓK

Balogh Péter, Bodogán Éva, Bodor Géza, Cserpes Noémi, Durkó Zoltán, Filó Melinda

 

I. évfolyam zenés mesterség rendező-tanár: Bókai Mária

Baku György, Cser Sándor, Kaposvári Judit, Koós Szabolcs, Neudold Júlia, Pók Tímea, Varga Norbert

 

III. évfolyam mozgásszínészet rendező-tanár: Atlasz Gábor

AZ OTTFELEJTETT KÖTET (ACSARKODÓK)

Gál Éva Veronika, Süveg Szilvia, Szőke-Erőss Eszter, Balogh Péter II. évf.

 

II. évfolyam zenés mesterség rendező-tanár: Bókai Mária zongorán kísér: Nyári Gyula

Balogh Péter, Bodogán Éva, Bodor Géza, Cserpes Noémi, Durkó Zoltán, Filó Melinda

 

18.20 szünet

 

18.40 III. évfolyam színészmesterség rendező-tanár: Bicskei Kiss László

Vasziljev-Ljubimov-Glagolin: CSENDESEK A HAJNALOK    

Rita

Süveg Szilvia

Szonja

Gál Éva Veronika

Zsenya

Szőke-Erőss Eszter

Liza

Meggyes Krisztina

Galja

Filó Melinda II. évf.

Kirjanova

Király Vivien

Vaszkov

Durkó Zoltán

Háziasszony

Weisz Ildikó, a Főnix Színházi Műhely társulatának tagja

Szomszédasszony

Bodogán Éva II. évf.

Őrnagy

Zsitva József, a Főnix Színházi Műhely társulatának tagja

Telefonoslány

Neudold Júlia I. évf.

továbbá: Varga Norbert I. évf., Cser Sándor I. évf., Fritz Attila mv., Hole Dániel, a Főnix Színházi Műhely társulatának tagja

Katonai szakértő Tajti Ákos fhdgy.

Hang Neudold Júlia

A végzős hallgatók vizsgaelőadása

Benedek Attilla, Dobos Gábor, Fazekas Zoltán MAFILM Szcenika tárvezető, Flesch Andrea, Gálné Hadabás Éva,

Kovács Erika, Lőwy Gábor, Márhoffer Jelena, Pétercsák Maxim, Teleky Zoltán

segítségének köszönhetően jöhetett létre.

 

20h oklevélosztás, a vizsga zárása

 

A Főnix Drámastúdió növendékei és tanárai a 2003-2004. tanévben

 

 

Növendékek

 

Felnőttek

 

III. évfolyam

 

Gál Éva Veronika

Kőhegyi Sarolta

Meggyes Krisztina

Süveg Szilvia

Szőke-Erőss Eszter

 

II. évfolyam

 

Balog Anikó

Balogh Péter

Bodogán Éva

Bodor Géza

Cserpes Noémi

Durkó Zoltán

Filó Melinda

Gaál Zselyke

 

I. évfolyam

 

Baku György

Cser Sándor

Dudás Henrietta

Heit Zsófia

Kaposvári Judit

Koós Szabolcs

Neudold Júlia

Orbán Ildikó

Pók Tímea

Varga Norbert

 

0. évfolyam

 

Kőrösy Xénia

Nyeste Marianna

Szőnyi Balázs

 

18 év alatti növendékek

 

Drámisták

 

Barna Zsuzsanna

Egri Bálint

Kalmár Tímea

Kátai Laura

Kővágó Veronika

Kövér Nóra

Lévay Szilvia

Násztor Bence

 

Drámangyalok

 

Bernhardt Alexandra

Guáry Alexandra

Hegedűs Barbara

Lakatos Gabriella

 

Csillagok

 

Bíró Eszter

Kovács Dorottya

Pap Tímea

Szabó Tímea

Szeitl Blanka

Vargyas Dorottya

 

Tanárok

 

Atlasz Gábor pantomimművész mozgásszínészet

Bicskei Kiss László színész színészmesterség

Bókai Mária színművész ének

Burján Judit logopédus beszédtechnika

Domokos Flóra táncosnő mozgás

Forró István színművész, kaszkadőr akrobatika

Laczkó Vladimír cirkuszművész, artista akrobatika

Nyári Gyula zongoraművész zongorakíséret

Pálfi Erika színjáték

Selmeci Noémi énekesnő hangképzés

Szauder Erik drámapedagógus, egyetemi tanár színjáték

Székely Anna színjáték

dr. Sződy Szilárd rendező, dramaturg elmélet

 

 

 

 

  

Kapcsolat  

|   +3620-384-6658 Bicskei Kiss László  |  

fonixmuhely@gmail.com  |  

Facebook   |

   Impresszum  |  

 

Oldaltérkép  |