Órarend

 

 

 

 

Főnix Művészeti Műhely

 

Fel

 

Aktuális

 

 

Miért éppen a Főnix?

 

Felvételi

 

Tanárok

 

Végzett növendékek

 

Vizsgák

 

Főnix-Karácsony

 

Öskü-i Nap

 

Nyílt Napok

 

Nyári Kurzus

 

Filmes Kurzus

 

Drámastúdió - sajtó

 

Galéria

 

Órarend

 

Helyek

 

CSACSI

 

Főnix Drámastúdió órarend 2017-2018 II. félév        
                         
2018. január 4. 2018. január 6. B 18.    
Színitanodú Versműhely          
csütörtök szombat          
  II.évfolyam   II. évfolyam III. évfolyam I. évfolyam Fiókák            
17.30-21.30 mesterség Facskó Marica Gobelin  9-10 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola  9-10        
    10-11 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola 10-11        
    11-12 opera-kurzus Sződy Szilárd Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola beszédtechnika Hartai Laura Székely   11-12        
    12-13 opera-kurzus Sződy Szilárd Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   12-13        
    13-14 elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   13-14        
    14-15 elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   14-15        
    15-16   mesterség Baku György Próbaterem elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló színészet Kőszáli Ibolya Székely   15-16        
    16-17   mesterség Baku György Próbaterem       16-17        
    17-18   mesterség Baku György Próbaterem       17-18        
     18-19   mesterség Baku György Próbaterem       18-19        
                         
2018. január 11. 2018. január 13. A 19.    
Színitanodú Versműhely          
csütörtök szombat          
  II.évfolyam   II. évfolyam III. évfolyam I. évfolyam Fiókák            
17.30-21.30 mesterség Facskó Marica Gobelin  9-10 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola  9-10        
    10-11 mozgásszínészet Facskó Marica Kupola mesterség  Bicskei Kiss László  Gobelin beszédtechnika Hartai Laura Székely   10-11        
    11-12 mozgásszínészet Facskó Marica Kupola mesterség  Bicskei Kiss László Gobelin ének Udvarias Katalin Székely   11-12        
    12-13 zenés mesterség Udvarias Katalin, Tóth Tamás Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   12-13        
    13-14 zenés mesterség Udvarias Katalin, Tóth Tamás Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   13-14        
    14-15   mesterség Baku György Próbaterem ének Udvarias Katalin Gobelin színészet Kőszáli Ibolya Székely   14-15        
    15-16   mesterség Baku György Próbaterem ének Udvarias Katalin Gobelin színészet Kőszáli Ibolya Székely   15-16        
    16-17   mesterség Baku György Próbaterem       16-17        
    17-18   mesterség Baku György Próbaterem       17-18        
                         
2018. január 18. 2018. január 20. B 20.    
Színitanodú Versműhely          
csütörtök szombat          
  II.évfolyam   II. évfolyam III. évfolyam I. évfolyam Fiókák            
17.30-21.30 mesterség Facskó Marica Gobelin  9-10 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola  9-10        
    10-11 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola 10-11        
    11-12 opera-kurzus Sződy Szilárd Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola beszédtechnika Hartai Laura Székely   11-12        
    12-13 opera-kurzus Sződy Szilárd Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   12-13        
    13-14 elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   13-14        
    14-15 elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   14-15        
    15-16   mesterség Baku György Próbaterem elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló színészet Kőszáli Ibolya Székely   15-16        
    16-17   mesterség Baku György Próbaterem       16-17        
    17-18   mesterség Baku György Próbaterem       17-18        
     18-19   mesterség Baku György Próbaterem       18-19        
                         
2018. január 25. 2018. január 27. A 21.    
Színitanodú Versműhely          
csütörtök szombat          
  II.évfolyam   II. évfolyam III. évfolyam I. évfolyam Fiókák            
17.30-21.30 mesterség Facskó Marica Gobelin  9-10 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola  9-10        
    10-11 mozgásszínészet Facskó Marica Kupola mesterség  Bicskei Kiss László  Gobelin beszédtechnika Hartai Laura Székely   10-11        
    11-12 mozgásszínészet Facskó Marica Kupola mesterség  Bicskei Kiss László Gobelin ének Udvarias Katalin Székely   11-12        
    12-13 zenés mesterség Udvarias Katalin, Tóth Tamás Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   12-13        
    13-14 zenés mesterség Udvarias Katalin, Tóth Tamás Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   13-14        
    14-15   mesterség Baku György Próbaterem ének Udvarias Katalin Gobelin színészet Kőszáli Ibolya Székely   14-15        
    15-16   mesterség Baku György Próbaterem ének Udvarias Katalin Gobelin színészet Kőszáli Ibolya Székely   15-16        
    16-17   mesterség Baku György Próbaterem       16-17        
    17-18   mesterség Baku György Próbaterem       17-18        
                         
                         
                         
2018. február 1. 2018. február 3. B 22.    
Színitanodú Versműhely          
csütörtök szombat          
  II.évfolyam   II. évfolyam III. évfolyam I. évfolyam Fiókák            
17.30-21.30 mesterség Facskó Marica Gobelin  9-10 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola  9-10        
    10-11 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola 10-11        
    11-12 opera-kurzus Sződy Szilárd Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola beszédtechnika Hartai Laura Székely   11-12        
    12-13 opera-kurzus Sződy Szilárd Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   12-13        
    13-14 elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   13-14        
    14-15 elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   14-15        
    15-16   mesterség Baku György Próbaterem elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló színészet Kőszáli Ibolya Székely   15-16        
    16-17   mesterség Baku György Próbaterem       16-17        
    17-18   mesterség Baku György Próbaterem       17-18        
     18-19   mesterség Baku György Próbaterem       18-19        
                         
2018. február 8. 2018. február 10. A 23.    
Színitanodú Versműhely          
csütörtök szombat          
  II.évfolyam   II. évfolyam III. évfolyam I. évfolyam Fiókák            
17.30-21.30 mesterség Facskó Marica Gobelin  9-10 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola  9-10        
    10-11 mozgásszínészet Facskó Marica Kupola mesterség  Bicskei Kiss László  Gobelin beszédtechnika Hartai Laura Székely   10-11        
    11-12 mozgásszínészet Facskó Marica Kupola mesterség  Bicskei Kiss László Gobelin ének Udvarias Katalin Székely   11-12        
    12-13 zenés mesterség Udvarias Katalin, Tóth Tamás Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   12-13        
    13-14 zenés mesterség Udvarias Katalin, Tóth Tamás Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   13-14        
    14-15   mesterség Baku György Próbaterem ének Udvarias Katalin Gobelin színészet Kőszáli Ibolya Székely   14-15        
    15-16   mesterség Baku György Próbaterem ének Udvarias Katalin Gobelin színészet Kőszáli Ibolya Székely   15-16        
    16-17   mesterség Baku György Próbaterem       16-17        
    17-18   mesterség Baku György Próbaterem       17-18        
                         
2018. február 15. 2018. február 17. B 24.    
Színitanodú Versműhely          
csütörtök szombat          
  II.évfolyam   II. évfolyam III. évfolyam I. évfolyam Fiókák            
17.30-21.30 mesterség Facskó Marica Gobelin  9-10 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola  9-10        
    10-11 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola 10-11        
    11-12 opera-kurzus Sződy Szilárd Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola beszédtechnika Hartai Laura Székely   11-12        
    12-13 opera-kurzus Sződy Szilárd Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   12-13        
    13-14 elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   13-14        
    14-15 elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   14-15        
    15-16   mesterség Baku György Próbaterem elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló színészet Kőszáli Ibolya Székely   15-16        
    16-17   mesterség Baku György Próbaterem       16-17        
    17-18   mesterség Baku György Próbaterem       17-18        
     18-19   mesterség Baku György Próbaterem       18-19        
                         
2018. február 22. 2018. február 24. A 25.    
Színitanodú Versműhely          
csütörtök szombat          
  II.évfolyam   II. évfolyam III. évfolyam I. évfolyam Fiókák            
17.30-21.30 mesterség Facskó Marica Gobelin  9-10 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola  9-10        
    10-11 mozgásszínészet Facskó Marica Kupola mesterség  Bicskei Kiss László  Gobelin beszédtechnika Hartai Laura Székely   10-11        
    11-12 mozgásszínészet Facskó Marica Kupola mesterség  Bicskei Kiss László Gobelin ének Udvarias Katalin Székely   11-12        
    12-13 zenés mesterség Udvarias Katalin, Tóth Tamás Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   12-13        
    13-14 zenés mesterség Udvarias Katalin, Tóth Tamás Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   13-14        
    14-15   mesterség Baku György Próbaterem ének Udvarias Katalin Gobelin színészet Kőszáli Ibolya Székely   14-15        
    15-16   mesterség Baku György Próbaterem ének Udvarias Katalin Gobelin színészet Kőszáli Ibolya Székely   15-16        
    16-17   mesterség Baku György Próbaterem       16-17        
    17-18   mesterség Baku György Próbaterem       17-18        
                         
                         
                         
2018. március 1. 2018. március 3. B 26.    
Színitanodú Versműhely          
csütörtök szombat          
  II.évfolyam   II. évfolyam III. évfolyam I. évfolyam Fiókák            
17.30-21.30 mesterség Facskó Marica Gobelin  9-10 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola  9-10        
    10-11 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola 10-11        
    11-12 opera-kurzus Sződy Szilárd Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola beszédtechnika Hartai Laura Székely   11-12        
    12-13 opera-kurzus Sződy Szilárd Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   12-13        
    13-14 elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   13-14        
    14-15 elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   14-15        
    15-16   mesterség Baku György Próbaterem elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló színészet Kőszáli Ibolya Székely   15-16        
    16-17   mesterség Baku György Próbaterem       16-17        
    17-18   mesterség Baku György Próbaterem       17-18        
     18-19   mesterség Baku György Próbaterem       18-19        
                         
2018. március 8. 2018. március 10. A 27.   munkanap!
Színitanodú Versműhely          
csütörtök szombat          
  II.évfolyam   II. évfolyam III. évfolyam I. évfolyam Fiókák            
17.30-21.30 mesterség Facskó Marica Gobelin  9-10 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola  9-10        
    10-11 mozgásszínészet Facskó Marica Kupola mesterség  Bicskei Kiss László  Gobelin beszédtechnika Hartai Laura Székely   10-11        
    11-12 mozgásszínészet Facskó Marica Kupola mesterség  Bicskei Kiss László Gobelin ének Udvarias Katalin Székely   11-12        
    12-13 zenés mesterség Udvarias Katalin, Tóth Tamás Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   12-13        
    13-14 zenés mesterség Udvarias Katalin, Tóth Tamás Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   13-14        
    14-15   mesterség Baku György Próbaterem ének Udvarias Katalin Gobelin színészet Kőszáli Ibolya Székely   14-15        
    15-16   mesterség Baku György Próbaterem ének Udvarias Katalin Gobelin színészet Kőszáli Ibolya Székely   15-16        
    16-17   mesterség Baku György Próbaterem       16-17        
    17-18   mesterség Baku György Próbaterem       17-18        
                         
2018. március 15. 2018. március 17. B 28.    
Színitanodú Versműhely          
csütörtök szombat          
  II.évfolyam   II. évfolyam III. évfolyam I. évfolyam Fiókák            
Nemzeti ünnep  9-10 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola  9-10        
10-11 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola 10-11        
11-12 opera-kurzus Sződy Szilárd Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola beszédtechnika Hartai Laura Székely   11-12        
12-13 opera-kurzus Sződy Szilárd Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   12-13        
13-14 elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   13-14        
14-15 elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   14-15        
15-16   mesterség Baku György Próbaterem elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló színészet Kőszáli Ibolya Székely   15-16        
16-17   mesterség Baku György Próbaterem       16-17        
17-18   mesterség Baku György Próbaterem       17-18        
 18-19   mesterség Baku György Próbaterem       18-19        
                         
2018. március 22. 2018. március 24. A 29.    
Színitanodú Versműhely          
csütörtök szombat          
  II.évfolyam   II. évfolyam III. évfolyam I. évfolyam Fiókák            
17.30-21.30 mesterség Facskó Marica Gobelin  9-10 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola  9-10        
    10-11 mozgásszínészet Facskó Marica Kupola mesterség  Bicskei Kiss László  Gobelin beszédtechnika Hartai Laura Székely   10-11        
    11-12 mozgásszínészet Facskó Marica Kupola mesterség  Bicskei Kiss László Gobelin ének Udvarias Katalin Székely   11-12        
    12-13 zenés mesterség Udvarias Katalin, Tóth Tamás Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   12-13        
    13-14 zenés mesterség Udvarias Katalin, Tóth Tamás Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   13-14        
    14-15   mesterség Baku György Próbaterem ének Udvarias Katalin Gobelin színészet Kőszáli Ibolya Székely   14-15        
    15-16   mesterség Baku György Próbaterem ének Udvarias Katalin Gobelin színészet Kőszáli Ibolya Székely   15-16        
    16-17   mesterség Baku György Próbaterem       16-17        
    17-18   mesterség Baku György Próbaterem       17-18        
                         
2018. március 29. 2018. március 31.        
Színitanodú Versműhely          
csütörtök szombat          
  II.évfolyam   II. évfolyam III. évfolyam I. évfolyam Fiókák            
17.30-21.30 mesterség Facskó Marica Gobelin  9-10 Húsvét  9-10        
    10-11 10-11        
    11-12 11-12        
    12-13 12-13        
    13-14 13-14        
    14-15 14-15        
    15-16 15-16        
    16-17 16-17        
    17-18 17-18        
     18-19 18-19        
                         
                         
                         
2018. április 5. 2018. április 7. A 30.    
Színitanodú Versműhely          
csütörtök szombat          
  II.évfolyam   II. évfolyam III. évfolyam I. évfolyam Fiókák            
17.30-21.30 mesterség Facskó Marica Gobelin  9-10 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola  9-10        
    10-11 mozgásszínészet Facskó Marica Kupola mesterség  Bicskei Kiss László  Gobelin beszédtechnika Hartai Laura Székely   10-11        
    11-12 mozgásszínészet Facskó Marica Kupola mesterség  Bicskei Kiss László Gobelin ének Udvarias Katalin Székely   11-12        
    12-13 zenés mesterség Udvarias Katalin, Tóth Tamás Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   12-13        
    13-14 zenés mesterség Udvarias Katalin, Tóth Tamás Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   13-14        
    14-15   mesterség Baku György Próbaterem ének Udvarias Katalin Gobelin színészet Kőszáli Ibolya Székely   14-15        
    15-16   mesterség Baku György Próbaterem ének Udvarias Katalin Gobelin színészet Kőszáli Ibolya Székely   15-16        
    16-17   mesterség Baku György Próbaterem       16-17        
    17-18   mesterség Baku György Próbaterem       17-18        
                         
2018. április 12. 2018. április 14. B 31.    
Színitanodú Versműhely          
csütörtök szombat          
  II.évfolyam   II. évfolyam III. évfolyam I. évfolyam Fiókák            
17.30-21.30 mesterség Facskó Marica Gobelin  9-10 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola  9-10        
    10-11 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola 10-11        
    11-12 opera-kurzus Sződy Szilárd Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola beszédtechnika Hartai Laura Székely   11-12        
    12-13 opera-kurzus Sződy Szilárd Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   12-13        
    13-14 elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   13-14        
    14-15 elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   14-15        
    15-16   mesterség Baku György Próbaterem elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló színészet Kőszáli Ibolya Székely   15-16        
    16-17   mesterség Baku György Próbaterem       16-17        
    17-18   mesterség Baku György Próbaterem       17-18        
     18-19   mesterség Baku György Próbaterem       18-19        
                         
2018. április 19. 2018. április 21. A 32. Nyílt nap munkanap!
Színitanodú Versműhely        
csütörtök szombat        
  II.évfolyam   II. évfolyam III. évfolyam I. évfolyam Fiókák          
17.30-21.30 mesterség Facskó Marica Gobelin  9-10 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola  9-10      
    10-11 mozgásszínészet Facskó Marica Kupola mesterség  Bicskei Kiss László  Gobelin beszédtechnika Hartai Laura Székely   10-11      
    11-12 mozgásszínészet Facskó Marica Kupola mesterség  Bicskei Kiss László Gobelin ének Udvarias Katalin Székely   11-12      
    12-13 zenés mesterség Udvarias Katalin, Tóth Tamás Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   12-13      
    13-14 zenés mesterség Udvarias Katalin, Tóth Tamás Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   13-14      
    14-15   mesterség Baku György Próbaterem ének Udvarias Katalin Gobelin színészet Kőszáli Ibolya Székely   14-15      
    15-16   mesterség Baku György Próbaterem ének Udvarias Katalin Gobelin színészet Kőszáli Ibolya Székely   15-16      
    16-17   mesterség Baku György Próbaterem       16-17      
    17-18   mesterség Baku György Próbaterem       17-18      
                         
2018. április 26. 2018. április 28. B 33. Nyílt nap  
Színitanodú Versműhely        
csütörtök szombat        
  II.évfolyam   II. évfolyam III. évfolyam I. évfolyam Fiókák          
17.30-21.30 mesterség Facskó Marica Gobelin  9-10 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola  9-10      
    10-11 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola 10-11      
    11-12 opera-kurzus Sződy Szilárd Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola beszédtechnika Hartai Laura Székely   11-12      
    12-13 opera-kurzus Sződy Szilárd Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   12-13      
    13-14 elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   13-14      
    14-15 elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Kőszáli Ibolya Székely   14-15      
    15-16   mesterség Baku György Próbaterem elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló színészet Kőszáli Ibolya Székely   15-16      
    16-17   mesterség Baku György Próbaterem       16-17      
    17-18