Órarend

 

 

 

 

Főnix Művészeti Műhely

 

Fel

 

Aktuális

 

 

Miért éppen a Főnix?

 

Felvételi

 

Tanárok

 

Végzett növendékek

 

Vizsgák

 

Főnix-Karácsony

 

Öskü-i Nap

 

Nyílt Napok

 

Nyári Kurzus

 

Filmes Kurzus

 

Drámastúdió - sajtó

 

Galéria

 

Órarend

 

Helyek

 

CSACSI

 

2018. április 5. 2018. április 7. A 30.    
Színitanodú        
csütörtök szombat          
  II.évfolyam   II. évfolyam III. évfolyam I. évfolyam Fiókák          
17.30-21.30 mesterség Facskó Marica Gobelin  9-10 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola  9-10        
    10-11 mozgásszínészet Facskó Marica Kupola mesterség  Bicskei Kiss László  Gobelin beszédtechnika Hartai Laura Székely 10-11        
    11-12 mozgásszínészet Facskó Marica Kupola mesterség  Bicskei Kiss László Gobelin ének Udvarias Katalin Székely 11-12        
    12-13 zenés mesterség Udvarias Katalin, Tóth Tamás Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Hartai Laura Székely 12-13        
    13-14 zenés mesterség Udvarias Katalin, Tóth Tamás Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Hartai Laura Székely 13-14        
    14-15   mesterség Baku György Próbaterem ének Udvarias Katalin Gobelin színészet Hartai Laura Székely 14-15        
    15-16   mesterség Baku György Próbaterem ének Udvarias Katalin Gobelin színészet Hartai Laura Székely 15-16        
    16-17   mesterség Baku György Próbaterem     16-17        
    17-18   mesterség Baku György Próbaterem     17-18        
                       
2018. április 12. 2018. április 14. B 31.    
Színitanodú        
csütörtök szombat          
  II.évfolyam   II. évfolyam III. évfolyam I. évfolyam Fiókák          
17.30-21.30 mesterség Facskó Marica Gobelin  9-10 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola  9-10        
    10-11 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola 10-11        
    11-12 opera-kurzus Sződy Szilárd Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola beszédtechnika Hartai Laura Székely 11-12        
    12-13 opera-kurzus Sződy Szilárd Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Hartai Laura Székely 12-13        
    13-14 elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Hartai Laura Székely 13-14        
    14-15 elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Hartai Laura Székely 14-15        
    15-16   mesterség Baku György Próbaterem elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló színészet Hartai Laura Székely 15-16        
    16-17   mesterség Baku György Próbaterem     16-17        
    17-18   mesterség Baku György Próbaterem     17-18        
     18-19   mesterség Baku György Próbaterem     18-19        
                       
2018. április 19. 2018. április 21. A 32. Nyílt nap munkanap!
Színitanodú      
csütörtök szombat        
  II.évfolyam   II. évfolyam III. évfolyam I. évfolyam Fiókák        
17.30-21.30 mesterség Facskó Marica Gobelin  9-10 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola  9-10      
    10-11 mozgásszínészet Facskó Marica Kupola mesterség  Bicskei Kiss László  Gobelin beszédtechnika Hartai Laura Székely 10-11      
    11-12 mozgásszínészet Facskó Marica Kupola mesterség  Bicskei Kiss László Gobelin ének Udvarias Katalin Székely 11-12      
    12-13 zenés mesterség Udvarias Katalin, Tóth Tamás Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Hartai Laura Székely 12-13      
    13-14 zenés mesterség Udvarias Katalin, Tóth Tamás Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Hartai Laura Székely 13-14      
    14-15   mesterség Baku György Próbaterem ének Udvarias Katalin Gobelin színészet Hartai Laura Székely 14-15      
    15-16   mesterség Baku György Próbaterem ének Udvarias Katalin Gobelin színészet Hartai Laura Székely 15-16      
    16-17   mesterség Baku György Próbaterem     16-17      
    17-18   mesterség Baku György Próbaterem     17-18      
                       
2018. április 26. 2018. április 28. B 33. Nyílt nap  
Színitanodú      
csütörtök szombat        
  II.évfolyam   II. évfolyam III. évfolyam I. évfolyam Fiókák        
17.30-21.30 mesterség Facskó Marica Gobelin  9-10 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola  9-10      
    10-11 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola 10-11      
    11-12 opera-kurzus Sződy Szilárd Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola beszédtechnika Hartai Laura Székely 11-12      
    12-13 opera-kurzus Sződy Szilárd Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Hartai Laura Székely 12-13      
    13-14 elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Hartai Laura Székely 13-14      
    14-15 elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Hartai Laura Székely 14-15      
    15-16   mesterség Baku György Próbaterem elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló színészet Hartai Laura Székely 15-16      
    16-17   mesterség Baku György Próbaterem     16-17      
    17-18   mesterség Baku György Próbaterem     17-18      
     18-19   mesterség Baku György Próbaterem     18-19      
                       
                       
                       
2018. május 3. 2018. május 5. A 34.    
Színitanodú        
csütörtök szombat          
  II.évfolyam   II. évfolyam III. évfolyam I. évfolyam Fiókák          
17.30-21.30 mesterség Facskó Marica Gobelin  9-10 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola  9-10        
    10-11 mozgásszínészet Facskó Marica Kupola mesterség  Bicskei Kiss László  Gobelin beszédtechnika Hartai Laura Székely 10-11        
    11-12 mozgásszínészet Facskó Marica Kupola mesterség  Bicskei Kiss László Gobelin ének Udvarias Katalin Székely 11-12        
    12-13 zenés mesterség Udvarias Katalin, Tóth Tamás Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Hartai Laura Székely 12-13        
    13-14 zenés mesterség Udvarias Katalin, Tóth Tamás Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Hartai Laura Székely 13-14        
    14-15   mesterség Baku György Próbaterem ének Udvarias Katalin Gobelin színészet Hartai Laura Székely 14-15        
    15-16   mesterség Baku György Próbaterem ének Udvarias Katalin Gobelin színészet Hartai Laura Székely 15-16        
    16-17   mesterség Baku György Próbaterem     16-17        
    17-18   mesterség Baku György Próbaterem     17-18        
                       
  2018. május 6.   35.    
                       
  vasárnap          
                       
    XVII. Öskü-i Nap 2018          
                       
2018. május 10. 2018. május 12. B 36.    
Színitanodú        
csütörtök szombat          
  II.évfolyam   II. évfolyam III. évfolyam I. évfolyam Fiókák          
17.30-21.30 mesterség Facskó Marica Gobelin  9-10 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola  9-10        
    10-11 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola 10-11        
    11-12 opera-kurzus Sződy Szilárd Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola beszédtechnika Hartai Laura Székely 11-12        
    12-13 opera-kurzus Sződy Szilárd Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Hartai Laura Székely 12-13        
    13-14 elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Hartai Laura Székely 13-14        
    14-15 elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Hartai Laura Székely 14-15        
    15-16   mesterség Baku György Próbaterem elmélet Sződy Szilárd Kistárgyaló színészet Hartai Laura Székely 15-16        
    16-17   mesterség Baku György Próbaterem     16-17        
    17-18   mesterség Baku György Próbaterem     17-18        
     18-19   mesterség Baku György Próbaterem     18-19        
                       
2018. május 17. 2018. május 19. A 37.    
Színitanodú        
csütörtök szombat          
  II.évfolyam   II. évfolyam III. évfolyam I. évfolyam Fiókák          
17.30-21.30 mesterség Facskó Marica Gobelin  9-10 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola  9-10        
    10-11 mozgásszínészet Facskó Marica Kupola mesterség  Bicskei Kiss László  Gobelin beszédtechnika Hartai Laura Székely 10-11        
    11-12 mozgásszínészet Facskó Marica Kupola mesterség  Bicskei Kiss László Gobelin ének Udvarias Katalin Székely 11-12        
    12-13 zenés mesterség Udvarias Katalin, Tóth Tamás Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Hartai Laura Székely 12-13        
    13-14 zenés mesterség Udvarias Katalin, Tóth Tamás Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Hartai Laura Székely 13-14        
    14-15   mesterség Baku György Próbaterem ének Udvarias Katalin Gobelin színészet Hartai Laura Székely 14-15        
    15-16   mesterség Baku György Próbaterem ének Udvarias Katalin Gobelin színészet Hartai Laura Székely 15-16        
    16-17   mesterség Baku György Próbaterem     16-17        
    17-18   mesterség Baku György Próbaterem     17-18        
                       
2018. május 24. 2018. május 26. B 38. BELSŐ VIZSGÁK  
Színitanodú      
csütörtök szombat        
  II.évfolyam   II. évfolyam III. évfolyam I. évfolyam Fiókák        
17.30-21.30 mesterség Facskó Marica Gobelin  9-10 beszédtechnika Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola  9-10      
    10-11 beszédtechnika VIZSGA Hartai Laura Gobelin akrobatika Sábitz László Kupola 10-11      
    11-12 opera-kurzus Sződy Szilárd Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola beszédtechnika VIZSGA Hartai Laura Székely 11-12      
    12-13 opera-kurzus Sződy Szilárd Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Hartai Laura Székely 12-13      
    13-14 elmélet VIZSGA Sződy Szilárd Kistárgyaló mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Hartai Laura Székely 13-14      
    14-15 elmélet VIZSGA Sződy Szilárd Kistárgyaló mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Hartai Laura Székely 14-15      
    15-16   mesterség Baku György Próbaterem elmélet VIZSGA Sződy Szilárd Kistárgyaló színészet Hartai Laura Székely 15-16      
    16-17   mesterség Baku György Próbaterem     16-17      
    17-18   mesterség Baku György Próbaterem     17-18      
     18-19   mesterség Baku György Próbaterem     18-19      
                       
                       
                       
2018. május 31. 2018. június 2. C 39.    
Színitanodú        
csütörtök szombat          
  II.évfolyam   II. évfolyam III. évfolyam I. évfolyam Fiókák          
17.30-21.30 mesterség Facskó Marica Gobelin  9-10   akrobatika Sábitz László Kupola  9-10        
    10-11 mozgásszínészet Facskó Marica Kupola mesterség  Bicskei Kiss László  Gobelin   10-11        
    11-12 mozgásszínészet Facskó Marica Kupola mesterség  Bicskei Kiss László Gobelin ének Udvarias Katalin Székely 11-12        
    12-13 zenés mesterség Udvarias Katalin, Tóth Tamás Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Hartai Laura Székely 12-13        
    13-14 zenés mesterség Udvarias Katalin, Tóth Tamás Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Hartai Laura Székely 13-14        
    14-15   mesterség Baku György Próbaterem ének Udvarias Katalin Gobelin színészet Hartai Laura Székely 14-15        
    15-16   mesterség Baku György Próbaterem ének Udvarias Katalin Gobelin színészet Hartai Laura Székely 15-16        
    16-17   mesterség Baku György Próbaterem     16-17        
    17-18   mesterség Baku György Próbaterem     17-18        
     18-19   mesterség Baku György Próbaterem     18-19        
                       
2018. június 7. 2018. június 9. C 40.    
Színitanodú        
csütörtök szombat          
  II.évfolyam   II. évfolyam III. évfolyam I. évfolyam Fiókák          
17.30-21.30 mesterség Facskó Marica Gobelin  9-10   akrobatika Sábitz László Kupola  9-10        
    10-11 mozgásszínészet Facskó Marica Kupola mesterség  Bicskei Kiss László  Gobelin   10-11        
    11-12 mozgásszínészet Facskó Marica Kupola mesterség  Bicskei Kiss László Gobelin ének Udvarias Katalin Székely 11-12        
    12-13 zenés mesterség Udvarias Katalin, Tóth Tamás Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Hartai Laura Székely 12-13        
    13-14 zenés mesterség Udvarias Katalin, Tóth Tamás Gobelin mesterség  Bicskei Kiss László Kupola színészet Hartai Laura Székely 13-14        
    14-15   mesterség Baku György Próbaterem ének Udvarias Katalin Gobelin színészet Hartai Laura Székely 14-15        
    15-16   mesterség Baku György Próbaterem ének Udvarias Katalin Gobelin színészet Hartai Laura Székely 15-16        
    16-17   mesterség Baku György Próbaterem     16-17        
    17-18   mesterség Baku György Próbaterem     17-18        
     18-19   mesterség Baku György Próbaterem     18-19        
                       
2018. június 14. 2018. június 16. C 41.    
Színitanodú        
csütörtök szombat          
  II.évfolyam   Főpróba          
17.30-21.30 mesterség Facskó Marica Gobelin  9-10       akrobatika I.évf., Fiókák Sábitz László  Kupola  9-10        
    10-11 mesterség I. évf. Gobelin színészet Hartai Laura Székely mozgásszínészet II.-III.évf. Facskó Marica Kupola 10-11        
    11-12 mesterség II. évf. Gobelin színészet Hartai Laura Székely mesterség  I.évf. Bicskei Kiss László Kupola 11-12        
    12-13 mesterség III. évf. Gobelin   színészet Fiókák Hartai Laura Kupola 12-13        
    13-14 színészet Fiókák Gobelin   mesterség II.évf. Facskó Marica  Kupola 13-14        
    14-15      14-15.30 mesterség  III.évf. Baku György Kupola 14-15        
    15-16      15.30-17 zenés mesterség I.-II.-III.évf., Fiókák  15-16        
    16-17       Udvarias Katalin, Tóth Tamás Kupola 16-17        
    17-18         17-18        
     18-19         18-19        
                       
  2018. június 17.   42.    
Színitanodú        
  vasárnap          
                       
     8-9 8-17 öltözés Gobelin 8-10 bemelegítés, beéneklés, felkészülés, technikai beállás Kupola  8-9        
     9-10  9-10        
    10-11 10-17 színészmesterség, színészet, akrobatika, mozgásszínészet, zenés mesterség, ének: I., II., III. évfolyam, Fiókák FŐNIX DRÁMASTÚDIÓ NYILVÁNOS VIZSGÁK 2017-2018 Nagyterem 10-11        
    11-12 11-12        
    12-13 12-13        
    13-14 13-14        
    14-15 14-15        
    15-16 15-16        
    16-17 16-17        
                     

 

Kapcsolat  

|   +3620-384-6658 Bicskei Kiss László  |  

fonixmuhely@gmail.com  |  

Facebook   |

   Impresszum  |  

 

Oldaltérkép